wykresik.pl

ORGANIZER DNIA

Zastanawiasz się czasem, dlaczego niektórzy osiągają sukcesy, efekty ich pracy są widoczne i mają przy tym na wszystko czas? Tymczasem Tobie wiecznie go brakuje, gubisz się w nadmiarze obowiązków, jesteś ciągle zestresowany, wiele rzeczy odkładasz na potem, ciążą Ci na głowie niezałatwone sprawy, a efekty Twojej pracy są mizerne. Dlaczego tak się dzieje?

 

PLANOWANIE CZASU

Ludzi sukcesu różni od Ciebie organizacja swojego czasu! Ma to w życiu kluczowe znaczenie. Planując jesteś w stanie wykonać znacznie więcej w dużo krótszym czasie, ponieważ koncentrujesz się na każdym zadaniu po kolei. Wiesz, co w każdej chwili robić, bo masz to po prostu zapisane. Niczego nie odkładasz i wszystko wykonujesz w terminie. Nagle znajduje się czas na upragniony odpoczynek i relaks, a Ty pełen wewnętrznej równowagi i sił zaczynasz dostrzegać efekty swojej pracy. Przynosi to ogromną satysfakcję i pewność siebie, a Ciebie znacznie przybliża do realizacji własnych celów i marzeń.

 

JAK TO ZROBIĆ?

To bardzo proste. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny arkusz do planowania czasu. Zainwestuj parę chwil na jego systematyczne wypełnianie, a ten czas zwróci Ci się wielokrotnie. Twoim zadaniem jest każdego miesiąca odsyłanie nam pliku. Natomiast do nas należy pomoc w udoskanalaniu harmonogramu oraz analiza efektów wykonalności planów.

 

CENA ZA BEZCENNY CZAS

10 zł/miesiąc

99 zł/rok

 

SKUTECZNE PLANOWANIE CZASU W 4 KROKACH

1. Pobierasz poniższy organizer dnia na 2017 rok:

Organizer Czasu 2017

Organizer Dnia 2017

2. Na koniec każdego miesiąca odsyłasz go na: wykresik@poczta.pl

3. Dokonujesz przelewu na dane otrzymane w mailu zwrotnym

4. Po zatwierdzeniu płatności odsyłamy Ci analizę wykonalności planów wraz z wskazówkami na przyszłość

 

 W RAZIE PYTAŃ KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

wykresik@poczta.pl

693 313 977

Możliwy również kontakt sms.

 

Zapraszamy!

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl